Peitel 1031-10 10mm Bahco Algne hind oli: 19.54 €.Current price is: 15.83 €.
Tagasi toodete juurde
Spetsiaalne montaaži kang kitseneva otsaga 304mm Bahco Algne hind oli: 39.30 €.Current price is: 31.83 €.

Kaitseprillid Uvex i-5, läbipaistvad

Algne hind oli: 14.73 €.Current price is: 11.93 €.

Bränd

Uvex

EAN

Tarnija Tallinna laos: Kogus 1 tk. Tarneaeg 1-3 päeva.

Laos

Tootekood: UV9183265 Kategooriad: , ,
Kirjeldus

Usaldusväärne kaitse tänu uuenduslikule ja kaasaegsele disainile. Suurendatud läätse ja pikendatud külgkaitsega pakub Uvex i-5 usaldusväärset kaitset väga erinevates tingimustes. Kõrgetasemelised omadused tagavad kandjale ülima mugavuse ka pikaajalisel kandmisel.

Üldised omadused:
• Pehme ja painduva ninapadjaga kaitseprillid
• Uvex supravision excellence läätse kate tagab seestpoolt püsiva uduvastase kaitse ja on ülimalt vastupidav kemikaalidele ja välistele kriimustustele
• Metallivaba
• Raami värv: antratsiit, sinine
• PC lääts: läbipaistev

Kaitseomadused:
• Sertifitseeritud vastavalt standarditele EN 166 (silmakaitse) ja EN 170 (UV-filtrid)
• Sertifikaat: W 166 FT CE – 2C-1,2 W 1 FTKN CE
• UV-kaitse UV400

Mugavuse omadused:
• Pehme ja painduv ninapadi, mis tagab maksimaalse mugavuse ja libisemiskindluse
• Suurendatud lääts kaitseb tolmu, mustuse ja lenduvate osakeste eest
• Pikendatud külgkaitse pakub täiendavat kaitset, ilma et piiraks vaatevälja
• 3-astmeline kalle võimaldab prillidel mugavalt istuda
• Pikendatava x-twist tehnoloogiaga sangaotsad pakuvad paindlikku ja mugavat reguleerimist, et sobituda vastavalt igale peakujule
• Pehmed sangaotsad hoiavad prille libisemiskindlalt ja ilma surveta

Brändi info
Uvex on Saksa ettevõte, mis on tuntud oma kvaliteetsete isikukaitsevahendite poolest. Nende tooted hõlmavad laia valikut, sealhulgas kaitseprille, kiivreid ja kaitseriietust, mis on mõeldud tagama ohutust tööl ja sporditegevuses. Uvex eristub oma innovaatiliste tehnoloogiate, kõrge kvaliteedi ja mugavuse poolest, tagades kasutajatele maksimaalse kaitse ja mugavuse erinevates tingimustes.
Tarne & Kättetoimetamine
DPD logo
Smartpost logo
Omniva logo

Tarne info

Meie peamised logistikapartnerid on DPD Eesti, Smartpost (Itella Estonia OÜ) ja Omniva.

Tarne ja kättetoimetamine

  • Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib BAUTEC veebipood tellimuse mille tooted on BAUTEC-i SL34 laos ühe (1) tööpäeva jooksul ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. Tellimused mis asuvad tarnija ladudes komplekteerime 1-3 tööpäeva jooksul. BAUTEC veebipoes tehtud tellimusi käsitletakse tööpäeviti E−R kl 09.00−17.00. Kui tellimus esitatakse reedel peale kella 14.00, komplekteeritakse tellimus järgneval esmaspäeval.
  • Eesti Vabariigi sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eesti Vabriiki toimetatakse kaup sihtpunkti 1-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.
  • Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb tellimuse vormistamisel olla hoolas ning esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
  • Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
  • Bautec veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Bautec veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.